بهترین شرکت طراحی سایت در ایران

داده‌ورزان، برنده جایزه بهترین تیم طراحان سایت به انتخاب مردم در جشنواره وب ایران

کدام داوری در کیفیت خدمات یک شرکت طراح، بهتر از مشتریان اوست؟

شرکت داده‌ورزان، بزرگترین سرمایه 15 سال فعالیت مستمر خود را، مشتریان رضایتمندی می‌داند، که هر ساله، سرویس پشتیبانی خود را تمدید می‌کنند، هر سه سال یکبار بازطراحی دیزاین دموده شده قبلی خود را، باز به ما می‌سپارند و اگر سایت جدیدی بخواهند سراغ ما می‌آیند و اگر دوستی از ایشان، در رابطه با معرفی بهترین طراحی سایت بپرسد، ما را نشان خواهند داد.

صنعت طراحی وب در دنیا با سرعت خیره‌کننده‌ای بروز می‌شود و گرچه ممکن است تاسیس یک شرکت طراح وب، آسان به نظر برسد اما ماندن در این عرصه، پا به پای فناوری آپدیت شدن و از قافله روز دنیا عقب نماندن، کاری واقعا سخت، زمان‌بر و پرهزینه است.بهترین شرکت طراحی سایت در ایران شدن سخت است.

ما در داده ورزان، برای تبدیل شدن به بهترین شرکت طراح سایت در ایران، دائما تلاش می کنیم تا با بهره‌مندی بیشتر از بهترین گروه طراحی سایت، جستجوی دائمی برای پیدا کردن بهترین ابزار طراحی، تحقیق در استفاده از بهترین نرم افزار طراحی قالب و یافتن بهترین برنامه مدیریت محتوا، ارائه خدمات بهینه به مشتریان عزیز خود را، جامه عمل بپوشانیم و بتوانیم در تهران، در اصفهان، در تبریز، در مشهد و در شیراز و دیگر نقاط کشور عزیزمان ایران، بهترین طراحی سایت ایرانی را رقم بزنیم.

بهترین شرکت طراحی سایت در ایران
بهترین شرکت طراحی سایت در ایران

چرا داده‌ورزان، بهترین شرکت طراحی سایت در ایران است؟

به جای اینکه خود را بهترین تصور کنیم، همیشه سعی می‌کنیم به بهتر از خود نزدیک شویم.

بهترین تیم طراحی سایت را داریم

(We have the best web design team)

سعی کرده ایم با جذب کادر متخصص، حرفه ای و دلسوز، بهترین گروه طراحی سایت ایران را تشکیل دهیم. پرسنلی که با تخصص‌های گوناگون، بهترین طراح در تهران محسوب میشوند و در یک کار تیمی و گروهی سعی میکنند هر پروژه از پروژه‌های قبلی بهتر باشد. 

بهترین روش طراحی سایت را داریم

(We have the best web design Method)

مطابق با روشی که نخبگان دنیا، با ایجاد کمترین مشغله برای مشتری، بهترین راه طراحی سایت را طی میکنند، ما هم در داده‌ورزان، با استفاده از ابزارها و نرم‌افزارهای تخصصی، مراحل مدیریت پروژه، مراودات با مشتری، ورود دیتا، کنترل کیفی و آموزش را مکانیزه کرده‌ایم.

سبک های جدید طراحی سایت

(New trends of site design)

پیگیری سبک های نوین طراحی وب در دنیا، یکی از ملزومات یک شرکت قوی است. سبک های هنرمندانه و جدیدی که علاوه بر زیبایی و چشم نوازی و دلپذیری، سرعت لود و نمایش تحت دیوایس های مختلف و سئو را هم مورد لحاظ قرار داده باشد. 

مرد خوشحال از طراحی سایت با وردپرس

بهترین نرم افزار طراحی سایت را داریم

(We have the best site design software)

بعد از اینکه توسعه نرم افزار مدیریت محتوای خودمان، 10 سال عمر ما را گرفت، به این نتیجه رسیدیم که لزوما کار درستی نکرده ایم! سه سال روی هسته های اوپن سورس جهانی مطالعه و تحقیق کردیم تا نهایتا روی وردپرس به نتیجه رسیدیم. 

بهترین نوع طراحی سایت را داریم

(We have the best kind of site design)

بهترین نوع طراحی، آن است که نظرات گرافیکی و سلایق مشتری درک و ایده آل ها و سایتهای نمونه معرفی شده‌اش بررسی شود، اما در عین حال به وی مشاوره تخصصی گرافیکی داده شود، با بعضی از نظراتش به علت لطمه به زیبایی یا کارایی مخالفت شود. 

بهترین ابزار برای طراحی قالب سایت

(The Best tool for designing site templates)

ما علاوه بر پانل ادمینی خوشدست، در ایجاد تغییرات گرافیکی در تم صفحه اول و صفحات داخلی هم ابزار صفحه سازی در اختیار او قرار می دهیم که به سادگی هرچه تمامتر و با Drag & Drop می تواند قالب صفحه خود را مدیریت کند.

داده‌ورزان در آیینه آمار و ارقام

تعداد پرسنل و کارمندان
تعداد پروژه‌های طراحی شده
تعداد مشتریان تحت پشتیبانی

مزایای سپردن طراحی سایت خود به شرکت داده‌ورزان

طراحی اختصاصی توسط داده‌ورزان، با آنچه دیگر طراحان وب ایران انجام می‌دهند، چه تمایزی خواهد داشت؟

ویرایش زنده صفحه (Page Live Edit)

بروزرسانی سایت مستقیما از ظاهر سایت، بدون نیاز به رفتن به پانل ادمین. البته نه هر بازدیدکننده، بلکه ادمین بعد از لاگین، می تواند در صفحه خبر، به آسانی روی عنوان آن کلیک کرده، و همانجا به ویرایش عنوان خبر بپردازد. جایی که می تواند دقیقا تناسب طول عبارت عنوان خبر و شکسته نشدن آن به خط دوم را ببیند. یا عکس محصول را در صفحه اول، با کلیک روی آن، ویرایش کند، طوری که بتواند تناسب رنگ آن عکس با دیگر عکس های صفحه اول را ببیند.

اگر سابقا وبمستری و تولید محتوا کرده باشید، در اولین تجربه استفاده از ویرایش زنده، حسی بسیار مطبوع خواهید داشت و از سرعت و گشایش دست تان در آپدیت سایت، در شگفت خواهید شد.

مدیریت تغییر طراحی تمپلت (Theme Design Management)

اگرچه طراحی اختصاصی پوسته گرافیکی سایت با شرکت طراح است و ما در داده ورزان، علاوه بر صفحه اول، صفحات داخلی را هم بسته به تقاضای مشتری، دیزاین می‌کنیم، اما ممکن است بنا به هر دلیلی، در طول مدت بهره‌برداری، بخواهید در طراحی تمپلت صفحه‌ای دست ببرید، سکشنی اضافه یا کم کنید و ....

با استفاده از امکان مدیریت تمپلت، به نحوی کاملا آسان و قابل فهم، در پانلی کاربرپسند و خوشدست، می‌توانید خودتان، مستقل از شرکت طراح، در دیزاین دست ببرید و بصورت Drag & Drop، آبجکت‌ها را جابجا کرده یا آبجکتی بیفزایید یا کسر کنید. حتی لازم نیست نگران به‌هم‌ریختگی احتمالی صفحه باشید، چون می‌توانید Undo کرده یا به بک آپ 10 دقیقه پیش برگردانید.

اپ بروزرسانی از طریق موبایل برای ادمین (Admin Mobile App for Site Update)

امروز موبایل به مراتب بهتر و بیشتر از کامپیوتر دسکتاپ در دسترس و دائما همراه است. اگرچه پانل مدیریت سایت های طراحی شده شرکت داده ورزان، ریسپانسیو است و می‌توان با مرورگر موبایل در ادمین سایت لاگین کرده و آن را بروز کرد، اما ارائه اپ موبایل اختصاصی برای بروزرسانی سایت، قابل نصب روی اندروید و آی‌او‌اس چیز دیگری است.

ادمین می‌تواند متن یک خبر یا مقاله را نوشته، با موبایل عکسی گرفته، آن را در متن درج کند و مطلب مذکور را در اپ منتشر کند تا در اولین فرصت اتصال موبایل به اینترنت، اپ با سایت سینک شده، مطلب روی سایت آپلود و منتشر شود.

تضمین بالاترین سرعت بارگذاری صفحات (Guaranteed Highest Loading Speed)

 بر اساس گزارشات گوگل سرعت متوسط بارگزاری یک صفحه نباید بیش از 5 ثانیه باشد. زیرا اگر سایت دیرتر از 5 ثانیه بارگذاری شود، موجب ریزش مشتریان شده و تاثیر منفی در رتبه سایت در موتورهای جستجو دارد. از سوی دیگر رسیدن به چنین سرعت لودی کار اصلا آسانی نیست.

شرکت داده ورزان، با رعایت آخرین استانداردهای توسعه نرم افزاری، بهره گیری از سرورهای بهترین شرکت های هاست جهانی، با کانفیگ مهندسی کش سرور و سرورهای توزیع شده سی دی ان و بهینه سازی تصاویر سایت و ... ، می تواند رسیدن به سرعت لود رتبه A در ابزار معروف بین المللی GTMetrix را تضمین کند که به وضوح و کاملا قابل مشاهده و احساس، سرعت لود سایت مشتری را به ایده آل خواهد رسانید.

اشتراک‌گذاری محتوا در تلگرام (Telegram Content Sharing)

اگر صفحات سایت شما، به نحوی زیبا و اصولی، قابل به اشتراک گذاری در شبکه‌های اجتماعی باشند، به افزایش نرخ اشتراک‌گذاری و دریافت سوشیال سیگنال‌ها کمک خواهد کرد. همچنین اشتراک اتوماتیک یا مطابق با زمانبندی، آخرین مقالات، اخبار یا محصولات معرفی شده در سایت در کانال های تلگرام، فیس بوک و ...، می تواند به تقویت برندسازی اینترنتی شما در شبکه های اجتماعی کمک کند.

شرکت داده  ورزان با همساز کردن سیستم مدیریت محتوا با استانداردهای پروتوکل Open Graph  و توسعه بات تلگرامی اختصاصی ، کیفیت اسنیپت درج شده در شبکه های اجتماعی از صفحه سایت شما را بالا برده و به بهبود سیگنالینگ اجتماعی کمک می کند.

پرسشهای متداول

بهترین فونت فارسی برای طراحی سایت، کدام است؟

در یک اظهارنظر کلی، متاسفانه به علت کمکاری خود ما ایرانیان و تعاملات بد با همه دنیا، فونت فارسی هنوز به بلوغ کافی نرسیده و اصلا تنوع لازم برای زیباسازی سایت، آنچنان که می‌توان در فونت‌های لاتین انجام داد را ندارد.

اما به‌تازگی، فونت زیبایی به‌نام "فونت ایرانیان سنس" توسعه یافته است که هم زیباست، هم استاندارد است و هم کاملا حرفه‌ای، خوانا و مناسب برای طراحی وب است. شرکت داده‌ورزان، با خریداری لایسنس این فونت زیبا، در تمامی پروژه‌های خود از این فونت که نمونه استفاده‌اش را در همین صفحه می‌توانید ببینید، استفاده می‌کند.

بهترین طراحی سایت فروشگاه اینترنتی را با چه سی‌ام‌اسی می‌توان انجام داد؟

برای راه‌اندازی یک فروشگاه اینترنتی حرفه‌ای، CMS‌های مختلفی وجود دارد. در یک اظهارنظر کلی، قطعا سیستم‌های مدیریت محتوای جهانی نسبت به نمونه‌های مشابه ایرانی که درون یک شرکت توسعه یافته اند، قوی‌تر ، حرفه‌ای‌تر و جامع‌نگرانه‌تر هستند و عموم سی‌ام‌اس‌های داخلی، خصوصا در راه‌اندازی فروشگاه اینترنتی، از ضعف‌های فراوانی رنج می‌برند. 

اما در بین سامانه‌های متن باز فروشگاه ساز، اسامی جهانی اعم از اوپن کارت، مجنتو، پرستاشاپ و ... ، بررسی چندساله کارشناسان زبده داده‌ورزان نشان داد، ووکامرس بر بستر وردپرس، جامع‌تر ، قوی‌تر، به شرط استفاده درست امن‌تر و برای مشتریان ایرانی کارآمدتر از دیگر سامانه هاست.

بهترین زبان طراحی سایت چیست؟

پرسشگر این سوال تصور می‌کند از بین زبان‌های مختلف، یکی از بقیه ، برای تمام حالت‌ها و شرایط و برای انواع وبسایت‌ها بهتر است و قوی‌تر پاسخ می دهد! این تصور درستی نیست. زبان‌های برنامه‌نویسی ، آنها که در جهان فراگیر شده‌اند و مورد استفاده مهندسان و برنامه‌نویسان خبره و شرکت‌های مطرح نرم‌افزاری دنیا هستند، همه قوی ، حرفه‌ای و عالی هستند.

بسیار بیشتر از زبان برنامه‌نویسی، این برنامه‌نویسان و متد مهندسی نرم‌افزار و شعور و تجربه ایشان در پیروی از برنامه‌نویسی استاندارد و علمی است که در سریع، زیبا و امن بودن سایت طراحی شده، موثر است. لذا باید سعی کنید بهترین شرکت طراح سایت در ایران را پیدا کنید.

بهترین نرم افزار طراحی سایت چیست؟

در دنیا نرم‌افزارهای متعددی برای طراحی سایت وجود دارد، نرم‌افزارهایی که کمک می‌کنند تا دیزاینر، اسکچ اولیه سایت را به زیبایی و با در نظر گرفتن نکات ریسپانسیو طراحی کند یا نرم‌افزارهایی که مناسب توسعه و برنامه‌نویسی یک وب سایت هستند. اما به احتمال زیاد، منظور پرسشگر از این سوال، پرسش از بهترین cms برای طراحی سایت بوده است که بهتر است سایت را بر اساس کدام سیستم میدیریت محتوا، راه‌اندازی کنیم؟

مثل همیشه یک پاسخ همیشه درست، برای انواع وب سایت ها و انواع حالت‌های بهره‌برداری وجود ندارد. اما از آنجا که اکثر وب‌سایت‌ها نقش اطلاع‌رسانی دارند، می‌توان گفت بهترین برنامه جهت طراحی سایت اطلاع‌رسانی ، وردپرس است. کسانی که به دنبال بهترین نرم افزار طراحی وب سایت حرفه ای هستند، به شرط اینکه تخصصی در طراحی داشته باشند، می‌توانند از وردپرس استفاده کنند. 

بهترین راه و روش طراحی وب کدام است؟

طراحی وب یک رشته علمی است و راه‌اندازی یک وبسایت اصولی که بتواند به کسب و کار شما واقعا کمک کند، کاری کاملا تکنیکی و تخصصی است. لذا قطعا یاد گرفتن طراحی سایت برای زدن یک سایت برای خودتان، راه عاقلانه ای نیست!

بهترين روش طراحي وب سايت آن است که بهترین شرکت طراح سایت در ایران را پیدا کنید و پروژه خود را به او بسپارید. بهترین شرکت، حتما شرکتی است که با تجربه کافی و تحقیق مفصل : 

  • بهترین نرم افزار طراحی سایت فارسی را می‌شناسد.
  • بهترین فونت فارسی برای طراحی سایت را می‌شناسد.
  • بهترین نرم افزار طراحی سایت داینامیک را می‌شناسد.
  • بهترین ابزار و برنامه برای طراحی قالب سایت را می‌شناسد.

چگونه می توانم بهترین سایت از لحاظ طراحی را پیدا کنم و نمونه بهترین طراحی سایت را ببینم؟

ممکن است بتوانید با دیدن بهترین نمونه سایت های طراحی شده، برای طراحی سایت خود الگو بگیرید، اما همچنان که میدانید، طراحی نمونه و عالی که مناسب هر سایتی با هر محتوا یا کارکردی باشد وجود ندارد. همیشه بهترینها، بر این اساس انتخاب می‌شوند که چقدر آن دیزاین، بر آن کاربرد، تطبیق کرده است و اصولی پیاده‌شدنش به سرعت لود، سئو و زیبایی رندر آن کمک کرده است.

اما در یک راهنمایی کلی، می‌توانید با جستجوی عباراتی نظیر webby awards 2017، در گوگل، بهترین سایتهای بین‌المللی که در زمینه‌های مختلف کاری، برنده جایزه بهترین طراحی در دنیا شده‌اند را پیدا کنید و با دیدن آنها الگو بگیرید. سایت‌هایی هستند که کار آنها، معرفی بهترین طراحی سایت ها است. البته با ذکر این نکته که نمی‌توانید بهترین نمونه‌های برنده جایزه خودروی خارجی را ببینید و از طراح داخلی، با همه محدودیت‌های فنی ایرانی اش، ساختن مشابه آن را تقاضا کنید، اما مبلغ معادل آن را نپردازید!