طراحی سایت

شرکت داده ورزان، بهترین شرکت طراحی سایت کشور به انتخاب جشنواره وب ایران

برندسازی و بازاریابی
Branding & Marketing

ارائه راه حل های کاربردی و خلاقانه در بازاریابی اینترنتی و برندسازی آنلاین کسب و کار شما بر اساس نیازسنجی و بررسی رقبا و تحلیل کلیدواژه ها

بهینه‌سازی سایت
Search Engine Optimization

استخراج کلیدواژه های مورد جستجوی مردم در حوزه کسب و کار شما، تحلیل و اولویت بندی کلیدواژه ها، برنامه ریزی تولید محتوای مناسب برای سئو

طراحی اپ موبایل
Mobile App Programming

طراحی اپلیکیشن موبایل اندروید و آی او اس، یکپارچگی تم و سینک دیتای اپ با وبسایت. مشاوره طراحی UI و UX اپ.انتشار در گوگل پلی و اپ استور.

مشاوره و نیازسنجی
Requirement Analysis

نیازسنجی کسب و کار شما، استراتژی بازاریابی تان، طیف شناسی پرسونای مخاطبین تان، برآورد استطاعت تولید محتوای شما، بهبود آمار و نتایج تان

تولید محتوا و وبمستری
Copyrighting

مشاوره روش های بهینه تولید محتوای دست اول، شناسایی منابع خارجی مناسب برای ترجمه، ارائه خدمات بروزرسانی سایت و تولیدمحتوای غنی

طراحی بات تلگرامی
Telegram Bot Programming

نیازسنجی نوع ارتباط شما با مخاطب در تلگرام، ارائه پیشنهادات فنی خلاقانه مبتنی بر شناخت عمیق از امکانات تلگرام، برنامه نویسی بات تلگرامی.

درباره ما

شرکت داده‌ورزان از پیش‌تازان طراحی سایت صنعتی در کشور می‌باشد. افتخار ارائه خدمات طراحی وب به صنایع بزرگی را داشته‌ایم. کارخانجاتی همچون شرکت فولاد مبارکه، اویلا، پاکنام، موتوسل و البته معاونت صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران. تجربه 15 ساله ما نشان می‌دهد که فعالین در حوزه صنعت، از پاک‌ترین اقشار جامعه هستند. این امر طراحی وب سایت صنعتی را برای ما لذت‌بخش نموده.

طراحی سایت صنایع، ویژگی‌های منحصربه‌فردی دارد. مثلا باید برای کاربران متفاوت، با سلایق و نیازمندی‌های گوناگون کاربردی و مفید باشد. چه خریداران و مصرف‌کنندگان، چه تامین‌کنندگان، چه کارکنان و کارگران و چه سهامداران.

بهترین شرکت طراح وب ایران
بهترین شرکت طراح وب ایران

طراحی سایت شرکتی

برندسازی آنلاین و بازاریابی اینترنتی از عمده‌ترین دلایل طراحی وب سایت شرکت است. شرکت های خصوصی، سایتی در شأن نام خود می‌خواهند. سایتی که جذاب و معتبر باشد و از پشتیبانی مناسب و بی‌دغدغه برخوردار باشند. شرکت ها علاوه بر معرفی محصول و خدمات خود، روی کارکردهای درون شرکتی مثل بهبود روندهای فروش، امور نمایندگان و خدمات پس از فروش تاکید دارند. داده‌ورزان تجربه طراحی سایت اطلاع رسانی برای بیش از 50 برند مطرح ایرانی را دارد.

مهمترین نیازمندی شرکت ها برای طراحی سایت شرکتی
 • جذابیت بصری و برندسازی آنلاین
 • افزایش رتبه سایت در موتورهای جستجو
 • بازاریابی اینترنتی و جذب مشتری جدید
 • جذابیت محتوایی و چسبندگی سایت

طراحی سایت سازمانی

سازمان ها و ادارات دولتی در راستای پیاده‌سازی دولت الکترونیک و افزایش دسترس‌پذیری برای شهروندان تلاش می‌کنند. تسهیل فرایندهای سازمانی و کاهش بروکراسی اداری نیز از دیگر اهداف ایشان است. از همین‌رو پورتال اطلاع‌رسانی سازمان خود را معمولا در بازه‌های زمانی سه‌ساله، ارتقاء می‌دهند. رعایت الزامات طراحی سایت های دولتی، حساسیت بالای امنیتی و طراحی حرفه ای UI و UX سایت ، داده‌ورزان را به یکی از بهترین شرکت های طراح سایت سازمانی تبدیل کرده است.

مهمترین نیازمندی سازمان ها و ادارات دولتی برای طراحی پورتال
 • کاهش حجم مراجعات حضوری ارباب رجوع
 • رعایت شاخص های ارزیابی سایت های دولتی
 • فرم ساز الکترونیک پیشرفته و گردش کار
 • برخورداری از امنیت بالا و نفوذناپذیری

طراحی سایت صنعتی

معرفی تخصصی محصولات، جذب و معرفی نمایندگی و ارتباط با تامین‌کنندگان انگیزه مهم کارخانجات برای طراحی سایت صنعتی است. همچنین بازاریابی اینترنتی و برندسازی آنلاین برای صنایع اهمیتی فراوان دارد. شرکت داده‌ورزان تجربه طراحی سایت بیش از 35 گروه صنعتی را در کارنامه خود دارد و از نزدیک با مسایل و مشکلات شرکت‌های تولیدی آشناست. ارائه خدمات پس از فروش، معرفی خدمات و انعکاس صدای مشتری، چهره ای مدرن از صنعت شما به نمایش می‌گذارد.

مهمترین دلایل کارگاه ها و کارخانجات برای طراحی وبسایت صنعتی:
 • برندسازی آنلاین و بهبود بازاریابی اینترنتی
 • معرفی کامل محصولات و منسوجات و تولیدات
 • معرفی سرویس ها و شبکه خدمات پس از فروش
 • مراوده با طرف های بین المللی و پارتنرهای خارجی

طراحی سایت دانشگاهی

دانشگاه ها، خواهان جذب دانشجوی بیشتر، برخورداری از رتبه بالاتر در وبومتری دانشگاهی و ارائه زیر سایت تخصصی به معاونت‌ها و دانشکده‌ها هستند. همچنین دانشگاه ها معمولا سالانه، همایش های متعددی را برگزار می کنند که سامانه همایش ساز، از نیازهای ایشان است. شرکت داده ورزان تجربه ای طولانی با دانشگاه ها،مجتمع های دانشگاهی و موسسات آموزش عالی در طراحی پرتال دانشگاهی دارد.

مهمترین دلایل دانشگاه ها برای طراحی وبسایت دانشگاهی:
 • بهبود جذب دانشجو و معرفی بهتر دانشگاه
 • کسبه رتبه بالاتر در وبومتری دانشگاهی
 • یکپارچگی و اتصال با سامانه های داخلی
 • برخورداری از امنیت بالا و سهولت دسترسی

طراحی فروشگاه اینترنتی

یکی از ارکان فروش اینترنتی موفق و تجارت الکترونیک، بهره‌مندی از سایتی قدرتمند، دارای پایه سئوی قوی و دیزاینی ریسپانسیو و جذاب است. برخورداری از کارکردهای مطلوب در سبد خرید و جستجوی کالا و مقایسه کالا با کالا نیز اهمیتی فراوان دارد. شرکت داده‌ورزان، تجربه راه‌اندازی اعداد زیادی سایت فروشگاه اینترنتی را در کارنامه خود دارد که می‌تواند شما را، نه فقط طی طراحی سایت فروشگاهی، بلکه در طول مدت بهره‌برداری، راهنمایی و مشاوره دهد.

مهمترین نیاز سایت فروشگاهی:
 • کسب بهترین رتبه در جستجوی محصول در گوگل
 • مراحل خرید آسان و واضح با کلیک کمتر
 • امنیت بالا و پشتیبانی از پروتکل HTTPS
 • امکان ارائه اپ موبایل اختصاصی فروشگاه